Avast Online Security

11.1.0.221
oy
0

Ziyaret ettiğiniz sitelerin güvenliğini kontrol edin ve değerlendirin

30.9k

Bu uygulamayı oyla

Eğer avast! Antivirus hizmetlerine ve güvenlik sistemine güveniyorsanız, bu Chrome uzantısı tam da sizin için.

Bu, çevrim için güvenlik özelliklerini getiren avast!'ın bir eklentisi, bu sayede diğer kullanıcıların her bir arama sonucuna verdikleri oylamayı görebilirsiniz, bu bilgi ise internette aramaya yaparken daha iyi karar vermenize yardımcı olur.

İnternet sitelerinin ve sayfalarının güvenlik seviyesini görmenin yanı sıra, Chrome web tarayıcısına ekleyebileceğiniz Avast ikonu üzerine tek bir tıkla oy vererek istediğiniz siteye kendi oyunuzu da ekleyebilirsiniz.

avast! Online Security dolandırıcılık sitelerinden bilgi toplar ve 160 milyondan fazla kullanıcı tarafından toplanan bilgiye sahip internet sitelerini de kullanarak kendi güvendiğiniz sayfaları oluşturmanıza izin verir. Bu sırada, kötü üne sahip ya da güvenliği yetersiz olan siteleri ziyaret ettiğinizde de sizi uyarır.

Uzantı ayrıca içerik oylama sistemini, belirleyici haberleri, teknolojiyi, pornografiyi ya da telif hakkı ihlalini de gösterir.

avast! Online Security, Avast: SiteCorrect programının kullanıcıları için mevcut olan ekstra bir özelliği de sunar, otomatik yönlendirme hizmeti sizi yanlış-yazılan URL'lerden alıp istenilen siteye götürür.
Uptodown X